Garance na sanaci a vysoušení zdiva

DryPol® | Garance na ekologickou sanaci a vysušení vlhkého zdiva svépomocí

Unikátní elektrofyzikální technologie <b>DryPol® System</b> vysuší Vaši stavbu od vzlínající vlhkosti bez stavebních zásahů snadno, rychle a ekologickyJeden přístroj DryPol® System vysuší elektrofyzikálně vlhkost zdiva stavby až 1200m2 s písemnou zárukou na třicet let provozu přístroje a jeho funkce. Elektrofyzikální princip, na jehož základě DryPol® System pracuje, ekologicky hydroizoluje sanovanou stavbu, tedy stavbu, z níž byla elektrofyzikálně vysušena vlhkost po dobu minimálně třicet let. Jako výrobce poskytujeme písemnou záruku na třicet let funkce přístroje a jeho bezchybný provoz. Elektrofyzikální technologie vysoušení vlhkého zdiva systémem DryPol® je mnohonásobně lacinější než podřezání či injektáž; technologie je rovněž šetrná ke stavbě a především k jejím obyvatelům se shodnými výsledky vysoušení vlhkosti.


Pro akce a slevy na elektrofyzikální vysoušení zdiva technologií DryPol klikněte zde


DryPol® | Elektrofyzikální bezkontaktní vysoušení vlhkých staveb svépomocí

Unikátní elektrofyzikální technologie DryPol® vysuší Vaši stavbu od vzlínající vlhkosti bez stavebních zásahů snadno, rychle a ekologickyElektrofyzikální přístroj DryPol System ušetří ve Vaší stavbě až 70% energie na vytápění objektu a odstraní nebezpečné spory a plísně spolu s vlhkostí zdiva. Technologie DryPol® využívá přirozených vlastností vlhké stavby a v rámci jejího elektrofyzikálního vysušování se tedy s vlhkostí zdiva nepřetlačuje : nasáklá voda ze zdivu odchází svými přirozenými cestami, tedy kapilárními řečisky, kterými se původně do stavby dostala. Bezkontaktní elektrofyzikální technologie DryPol® je nositelem Certifikátu nezávadnosti TÜV SÜD pro země EU. Pořízením technologie na elektrofyzikální vysoušení vlhkého zdiva DryPol® získáváte ekologické, laciné a rychlé vysušení zdiva a zejména trvalý hydroizolační štít.


TOPlist optimalizace PageRank.cz CZIN.eu Toplist: Vysoušení zdiva DryPol System Katalog web stránek Webatlas.cz Evropský katalog stránek