DryPol® | Vysoušení a sanace vlhkého zdiva

DryPol® | Vysušení vlhlých zdí svépomocí bez stavebních zásahů

Unikátní technologie DryPol® System vysuší Vaši stavbu od vzlínající vlhkosti bez stavebních zásahů snadno, rychle a ekologickyEkologická hydroizolace staveb bez stavebních zásahů a vysoušení vzlínající vlhkosti zdiva na základě přirozených vlastností stavby patří mezi hlavní výhody této unikátní technologie pulzních generátorů, která Vaší nemovitosti zajistí, že se vzlínající vlhkost do Vaší stavby znovu nevrátí po dobu minimálně třiceti let od instalace přístroje DryPol® System. Nespornou výhodou ekologického vysoušení vlhkosti a sanace vlhkosti zdiva na elektrofyzikálním principu DryPol® bezkontaktní technologií bez stavebních zásahů je rovněž odstranění zdraví škodlivých plísní, bakterií a sporů ze zdiva Vaší nemovitosti, čímž bez nadstandardních nákladů získáváte suchý a zdravý dům pro sebe i pro několik následujících generací.


DryPol® | Vysoušení vlhkosti zdiva stavby bez stavebních zásahů

DryPol® System odstraňuje kapilární vzlínající vlhkost ze zdiva za využití přirozených vlastností vlhké stavby, která se z důvodu vysokého obsahu vody ve zdivu stává extrémně elektricky vodivou. Spolu s kapilárními silami pak dochází k nasákání - vzlínání vody, neboť vysoký obsah soli ve zdivu stavbu záporně nabíjí a voda je pak z podloží stavby do zdiva i základů doslova přitahována. Unikátní pulzní elektromagnetické generátory vyvinuté speciálně pro tuto bezkontaktní technologii však tohoto efektu využívají, kdy vlhké zdivo stavby nabíjejí kladným elektrickým nábojem, a voda obsažená ve vlhkém zdivu se vrací zpět přirozenou cestou do podloží, kde již díky funkci přístroje DryPol® System zůstává izolována proti vzlínání vlhkosti do zdiva po dobu minimálně třiceti let - unikátní bezkontaktní technologie vysoušení vlhkého zdiva DryPol® System bez stavebních zásahů na elektrofyzikálním principu po vysušení kapilární vzlínavé vlhkosti působí jako ekologický hydroizolační štít. S bezkontaktní technologií vysoušení zdiva DryPol® System dokonale vysušíte vlhkost stavby levně, rychle, kvalitně, ekologicky a bez stavebních zásahů.

Pro akce a slevy na elektrofyzikální vysoušení zdiva technologií DryPol klikněte zde

TOPlist optimalizace PageRank.cz CZIN.eu Toplist: Vysoušení zdiva DryPol System Katalog web stránek Webatlas.cz Evropský katalog stránek